benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrátenie tovaru    benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 041/20 20 222 (Po-Pi 8:30 - 16:00)
benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrátenie tovaru    benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 041/20 20 222 (Po-Pi 8:30 - 16:00)
Menu Search
Close
Kategórie

Aké sú možnosti osvetlenia v spálni?

#AZzardo#LED modul#podlahová lampa#dekoračné svietidlá

Správne vybrané svetlo dokáže v spálni vytvoriť tú správnu atmosféru. Malo by podporovať relaxáciu a pokoj, no pri výbere by ste mali dbať aj na iné účely miestnosti. Máme pre vás zopár dobrých rád, ako si vybrať to najlepšie osvetlenie do spálne.

Je dôležité centrálne osvetlenie v spálni? 

Hlavné svetlo zaisťuje v spálni základné osvetlenie a tiež má vplyv na rozpoloženie a náladu. Jeho výberu by sa mala venovať zvýšená pozornosť. V spálni budú funkciu hlavného osvetlenia plniť hlavne stropné svietidlá prisadené alebo závesné  svetlá. Ak túžite po menej nápadnej variante, tak správnou voľbou budú práve svietidlá prisadené, ktorá sú väčšinou koncipované ako primárne jednoduché, spravidla plochého tvaru. Možno ich korigovať pomocou diaľkového ovládania, ponúkajú nastavenie teploty farby a intenzity svetla. Sú tak plne multifunkčné. A čo tak pred spaním pozerať sa na “Hviezdne nebo”? Tento typ LED stropného osvetlenia určite oceníte v spálni alebo detskej izbe. Naskladaním tzv. Svetelných panelov v čiernej alebo bielej farbe si sami prispôsobite, koľko priestoru na vašom strope si týmto spôsobom ozdobíte.

Doplnkové osvetlenie, nie len ako dekorácia

Použitie vedľajšieho osvetlenia podlieha ako dekoratívnym účelom, tak aj plne funkčným. Do spálne sa umiestňuje hlavne z dvoch dôvodov. Výborne nám poslúži najmä, ak sme vášniví čitatelia, ktorí pred spaním utekajú do iného sveta. Ale tiež nám uľahčí orientáciu v izbe počas nočných ciest na záchod či do chladničky, hlavne ak netúžime po zobudení spiaceho partnera. Na tieto účely sa tak dajú použiť, nástenné svietidlá a takisto stolové lampičky či stojace lampy.


Zdielať článok
Katarína Špaková
Marketing


Katarína zastrešuje marketingové aktivity, ktorých cieľom je zviditeľnenie a propagácia spoločnosti. Zapĺňa magazín aj poradňu zaujímavými článkami, v ktorých sa dozviete kam aké svietidlo umiestniť a tiež rozvoj novodobej technológie v oblasti osvetlenia. 

Spýtajte sa nás

Ing. Juraj Peťovka
Poradím s výberom aj s technickými otázkami.
041/20 20 222

Štítky

#Nova Luce#Farba svetla#AZzardo#Svietivosť#LED #vonkajšie osvetlenie#svetelný zdroj#stmievanie#IP krytie#žiarovka#LED modul#dekoračné svietidláZobraziť všetky
Showroom Elusia Praha

Showroom
Praha

ELUSIA CZ, s.r.o., 
Sázavská 30
120 00 Praha 2
Česká republika
 
T: +420 210 012 013
 
Showroom Elusia Košice

Poradenstvo a konzultácie 

ELUSIA, s.r.o., 
Vysokoškolákov 10, Žilina
Slovenská republika
T: 041 20 20 222
 
LAMELIO

Kysucká 3, Žilina
T: 02 229 111 38
E: ahoj@lamelio.sk