benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrátenie tovaru    benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 041/20 20 222 (Po-Pi 8:30 - 16:00)
benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrátenie tovaru    benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 041/20 20 222 (Po-Pi 8:30 - 16:00)
Menu Search
Close
Kategórie

Ako postupovať pri vrátení tovaru?


Tovar zakúpený na www.elusia.sk môže fyzická osoba vrátiť bez udania dôvodov tak, ako ustanovuje Zákon o Ochrane spotrebiteľa, pri zmluve na diaľku. Naša spoločnosť vám umožňuje uplatniť tento nárok nad rámec zákona v predĺženej dobe 30tich dní od dátumu prevzatia objednaného tovaru.

V prípade, že ste si objednali tovar ako právnická osoba, na takýto nákup sa nevzťahuje uplatnenie zákona pre ochranu spotrebiteľa. Preto nie je možné pre právnickú osobu túto výhodu uplatniť.

Ako si môžete svietidlo vyskúšať?

Pre uplatnenie možnosti odstúpenia od zmluvy, ustanovuje Zákon o ochrane spotrebiteľa presný spôsob, ako možno tovar vyskúšať a ako s ním nakladať. Odporúčame teda jednoducho len také použitie, pri ktorom zistíte jeho povahu a charakter. Ak si pri objednaní tovaru nie ste istí svojou voľbou, odporúčame zachovať aj pôvodný obal, v ktorom nám svetlo zašlete späť.

Ako postupovať pri vrátení tovaru?

Ihneď ako sa rozhodnete tovar vrátiť, oznámte nám to najlepšie písomne e-mailom. Pre odstúpenie je najideálnejšie vyplniť Formulár na odstúpenie od zmluvy, aby ste nám poskytli všetky potrebné informácie. Tovar dôkladne zabaľte, aby sa nepoškodil a odošlite nám ho naspäť. Náklady spojené s dopravou v tomto prípade hradí kupujúci. Neposielajte nám tovar nikdy dobierkou, takýto tovar nepreberáme a bude Vám vrátený! Tovar Vám odporúčame poistiť, pretože za prípadne poškodenie počas cesty k nám ste zodpovední vy. 

Kam tovar zaslať?

Najneskôr do 14 dní od písomného nahlásenia odstúpenia od zmluvy je potrebné zaslať  zakúpený tovar na adresu späť:

ELUSIA s.r.o., Tatranská 3110/10, 010 08 Žilina, Slovensko

Vrátený tovar musí byť kompletný, vrátane všetkého príslušenstva, návodu a najlepšie v originálnom obale.

Čo bude nasledovať?

Po prevzatí bude tovar skontrolovaný našim technikom. Pokiaľ je všetko v poriadku, zašleme Vám peniaze na Váš bankový účet v čo najskoršom termíne, najneskôr do 14 dní od prevzatia tovaru u nás.


Použitý zdroj obrázkov :https://pixabay.com/

Zdielať článok
Katarína Špaková
Marketing


Katarína zastrešuje marketingové aktivity, ktorých cieľom je zviditeľnenie a propagácia spoločnosti. Zapĺňa magazín aj poradňu zaujímavými článkami, v ktorých sa dozviete kam aké svietidlo umiestniť a tiež rozvoj novodobej technológie v oblasti osvetlenia. 

Spýtajte sa nás

Ing. Juraj Peťovka
Poradím s výberom aj s technickými otázkami.
041/20 20 222

Štítky

#Nova Luce#Farba svetla#Svietivosť#AZzardo#vonkajšie osvetlenie#LED #svetelný zdroj#stmievanie#LED modul#IP krytie#žiarovka#centrálne osvetlenieZobraziť všetky
Showroom Elusia Praha

Showroom
Praha

ELUSIA CZ, s.r.o., 
Sázavská 30
120 00 Praha 2
Česká republika
 
T: +420 210 012 013
 
Showroom Elusia Košice

Poradenstvo a konzultácie 

ELUSIA, s.r.o., 
Vysokoškolákov 10, Žilina
Slovenská republika
T: 041 20 20 222
 
LAMELIO

Kysucká 3, Žilina
T: 02 229 111 38
E: ahoj@lamelio.sk