benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrátenie tovaru    benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 041/20 20 222 (Po-Pi 8:30 - 16:00)
benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrátenie tovaru    benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 041/20 20 222 (Po-Pi 8:30 - 16:00)
Menu Search
Close
Kategórie

Ako vybrať svetlo pod kuchynskú linku?

#AZzardo#Svietivosť#bodové osvetlenie#stropné

Každá gazdinka vie, aké dôležité je osvetlenie priestoru kuchyne. Svetla v priestore kuchyne môže byť dostatok, ale pri práci je najviac dôležité svetlo, ktoré osvetľuje pracovnú dosku. Ak nemáte osvetlenie pracovnej dosky už zabudované ako súčasť kuchynskej linky a uvažujete o možnostiach riešenia tohto problému, najľahšou cestou je inštalácia LED lepiacich pások. Bez zásahov do kuchynskej linky máte ľahko vyriešený problém. Ďalšou možnosťou je montáž LED pásikov za použitia alu profilu a jeho prichytenie k spodnej doske vrchných skriniek. Tu je však vo väčšine prípadov nevyhnutné vŕtanie.

V kuchyni venujte pozornosť osvetleniu pracovného priestoru

Ak vám spôsob osvetlenia pracovnej dosky s použitím LED pásikov nevyhovuje, môžete zakúpiť niektoré z našich nástenných svetiel a tie nainštalovať vo vhodnej výške na stenu za pracovnou doskou alebo priamo na spodnú stranu vrchných skriniek. Je len na vás, či si vyberiete svetlo, ktoré svieti len smerom nadol alebo dvoma smermi, prípadne ho môžete jednoduchým naklopením nasmerovať podľa vašej aktuálnej potreby.

Všetky ponúkané riešenia majú svoje pre i proti, je len na vás, aby ste zohľadnili všetky vaše požiadavky.


Nezabúdajte ani na náladové osvetlenie, pri stole po dobrej večeri

Máte prepojenú kuchyňu s jedálňou, či obývačkou? Potom by bola veľká škoda, ak by ste sa trochu nepohrali s osvetlením aj pre inú činnosť, ako je varenie. Náladové osvetlenie dodá k vychutnávaniu si jedla tú správnu atmosféru. Napríklad, závesné svietidlo, ktorého intenzitu môžete podľa potreby stlmiť, pomôže odlíšiť jedáleň od kuchynskej pracovnej zóny – vytvorí intímnu atmosféru pri posedení pri jedálenskom stole.


Zdielať článok
Katarína Špaková
Marketing


Katarína zastrešuje marketingové aktivity, ktorých cieľom je zviditeľnenie a propagácia spoločnosti. Zapĺňa magazín aj poradňu zaujímavými článkami, v ktorých sa dozviete kam aké svietidlo umiestniť a tiež rozvoj novodobej technológie v oblasti osvetlenia. 

Spýtajte sa nás

Ing. Juraj Peťovka
Poradím s výberom aj s technickými otázkami.
041/20 20 222

Štítky

#Nova Luce#Farba svetla#LED #vonkajšie osvetlenie#AZzardo#Svietivosť#svetelný zdroj#stmievanie#IP krytie#žiarovka#LED modul#dekoračné svietidláZobraziť všetky
Showroom Elusia Praha

Showroom
Praha

ELUSIA CZ, s.r.o., 
Sázavská 30
120 00 Praha 2
Česká republika
 
T: +420 210 012 013
 
Showroom Elusia Košice

Poradenstvo a konzultácie 

ELUSIA, s.r.o., 
Vysokoškolákov 10, Žilina
Slovenská republika
T: 041 20 20 222
 
LAMELIO

Kysucká 3, Žilina
T: 02 229 111 38
E: ahoj@lamelio.sk