benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrátenie tovaru    benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 041/20 20 222 (Po-Pi 8:30 - 16:00)
benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrátenie tovaru    benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 041/20 20 222 (Po-Pi 8:30 - 16:00)
Menu Search
Close
Kategórie

AZzardo

Značka svietidiel AZzardo vznikla v roku 2009 na základe čoraz väčšieho dopytu zákazníkov po modernom a krásnom osvetlení. Pri zrode tejto značky sme stáli samozrejme aj my. Členovia nášho tímu dokonca vytvorili samotné logo AZzardo ako aj prvé produktové katalógy tejto značky. V tom istom roku vznikol náš prvý exkluzívny eshop pre značku AZzardo na Slovensku. Vtedy ešte pod www.svetsvetiel.sk. Týmto sa predurčila naša dlhodobá spolupráca, ktorá trvá dodnes. Spomedzi ostatných značiek, ktorých sme distribútorom je značka AZzardo našou srdcovkou a pomáhame s jej rozšírením po celom svete. V roku 2010 to bola Česká republika so stránkou azzardo.cz, 2011 nemecká s www.azzardo.at a v roku 2012 maďarská republika s www.azzardo.hu. Pribudli internetové stránky pre krajiny ako je Anglicko, Slovinsko či Chorvátsko. Posledný prírastok je z roku 2019 do Rumunska www.elusia.ro.

Exkluzívny výrobca svietidiel AZzardo sa vo svojich začiatkoch orientoval na vývoj a výrobu predovšetkým interiérových svietidiel v avantgardnom štýle, neskôr pridal osvetlenie v modernom štýle. Nasledoval segment technického osvetlenia, ktoré okamžite prerazilo na trhu vďaka pomeru kvality a ceny a aj vďaka tomu sa teší veľkej obľúbenosti vo všetkých krajinách. Zatiaľ poslednou novinkou je kompletná ponuka pre vonkajšie osvetlenie.

Osvetlenie značky AZzardo je určené pre dizajnových nadšencov z rad architektov, developerov ako aj Vás, našich zákazníkov.

Avantgardný štýl od AZzardo

Avantgardné svietidlá sú šperkom priťahujúcim pohľady aj tých najmenej zainteresovaných. Svietidla v tomto štýle tvoria dominantu interiéru a šperk v každom priestore. Príklad je napríklad jeden s bestsellerom svietidlo Antires Smoky pripomínajúce vlnený kvet alebo zlatý ornament v elegantnom štýle AZzardo Snake Gold , ktorý je priam šitý do Vašej obývacej miestnosti. Výstrednosť a exkluzivita - takto môžeme charaketirozovať tento štýl od značky AZzardo.


Technický štýl od AZzardo

Ako sme už vyššie spomenuli, značka AZzardo sa preslávila aj vďaka tomuto typu osvetlenia. Vyznačuje sa geometrickými tvarmi rôznych druhov svetiel, ktoré môžete použiť do každej miestnosti vášho domu. Ak by vám nestačil pohľad na svetlá online, vystavené ich nájdete v našich showroomoch v Košiciach alebo v Prahe.


Zdielať článok
Katarína Špaková
Marketing


Katarína zastrešuje marketingové aktivity, ktorých cieľom je zviditeľnenie a propagácia spoločnosti. Zapĺňa magazín aj poradňu zaujímavými článkami, v ktorých sa dozviete kam aké svietidlo umiestniť a tiež rozvoj novodobej technológie v oblasti osvetlenia. 

Najpredávanejšie AZzardo

Spýtajte sa nás

Ing. Juraj Peťovka
Poradím s výberom aj s technickými otázkami.
041/20 20 222

Štítky

#Nova Luce#Farba svetla#svetelný zdroj#Svietivosť#AZzardo#vonkajšie osvetlenie#LED #stmievanie#IP krytie#žiarovka#LED modul#senzor pohybuZobraziť všetky
Showroom Elusia Praha

Showroom
Praha

ELUSIA CZ, s.r.o., 
Sázavská 30
120 00 Praha 2
Česká republika
 
T: +420 210 012 013
 
Showroom Elusia Košice

Poradenstvo a konzultácie 

ELUSIA, s.r.o., 
Vysokoškolákov 10, Žilina
Slovenská republika
T: 041 20 20 222
 
LAMELIO

Kysucká 3, Žilina
T: 02 229 111 38
E: ahoj@lamelio.sk