benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrátenie tovaru    benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 041/20 20 222 (Po-Pi 8:30 - 16:00)
benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrátenie tovaru    benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 041/20 20 222 (Po-Pi 8:30 - 16:00)
Menu Search
Close
Kategórie

ELOBRA

Začiatkom 90. rokov sa viacero mladých inžinierov rozhodlo založiť spoločnosť s osvetlením. Dnes stoja za ručne vyrobenými svietidlami hlavne pre úsmevy našich detí. Pri spracovaní svetiel kladú veľký dôraz na detail. ELOBRA čerpá nové nápady z nadšenia svojich malých zákazníkov a kreatívnych dizajnérov, s ktorymi úzko spolupracujú.

Dostatočné osvetlenie v detskej izbe je veľmi dôležité. So štýlovými svietidlami s rôznymi detskými vzormi, ako napr. Jednorožec, medvedík indián, malý astronauti či futbalová lopta, môžete v izbičke vytvoriť útulný a inšpiratívny kútik na hranie. Deti tak majú dostatočné svetlo pre zábavu i štýlový dekoratívny prvok v izbe.

Okrem spomínaného detského osvetlenia sa ELOBRA venuje aj spracovaniu a výrobe osvetlenia najmä do vašej obyvacej izby. Ich jedinečnosť špočíva v použitom materiále, ktoré je predovšetkým prírodného charakteru s dlhou živtnosťou a ekologickým podvedomím. Rozmanitosť dreva je rovnako veľká ako rozmanitosť svetla. Tieto dva prvky vám spolu dodajú prirodzený pocit s nadčasovým vzhľadom.     

Osvetlenie do detskej izby od ELOBRY

Všetci rodičia si prajú pre svoje deti to najlepšie. Platí to aj pri zariaďovaní detskej izby, ktorá by mala byť útulná a zároveň veselá, aby sa tam cítili dobre a prežili krásne obdobie detstva. Zabudnuť by sme nemali hlavne na základné centrálne osvetlenie, dôležité doplnkové osvetlenie v podobe nástenných alebo stolových svetiel pre školákov a začinajúcich školákov. Funkčné nástenné lampy a stropné svietidlá s možnosťou troch funkcií svietenia vám umožnia nastaviť atmosféru podľa nálady a činnosti dieťaťa.


Zdielať článok
Katarína Špaková
Marketing


Katarína zastrešuje marketingové aktivity, ktorých cieľom je zviditeľnenie a propagácia spoločnosti. Zapĺňa magazín aj poradňu zaujímavými článkami, v ktorých sa dozviete kam aké svietidlo umiestniť a tiež rozvoj novodobej technológie v oblasti osvetlenia. 

Spýtajte sa nás

Ing. Juraj Peťovka
Poradím s výberom aj s technickými otázkami.
041/20 20 222

Štítky

#Nova Luce#Farba svetla#Svietivosť#AZzardo#vonkajšie osvetlenie#LED #svetelný zdroj#stmievanie#IP krytie#žiarovka#LED modul#centrálne osvetlenieZobraziť všetky
Showroom Elusia Praha

Showroom
Praha

ELUSIA CZ, s.r.o., 
Sázavská 30
120 00 Praha 2
Česká republika
 
T: +420 210 012 013
 
Showroom Elusia Košice

Poradenstvo a konzultácie 
Košice

ELUSIA, s.r.o., 
Tomášikova 35
040 01 Košice
Slovenská republika
 
T: 055 22 89 001