benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrátenie tovaru    benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 041/20 20 222 (Po-Pi 8:30 - 16:00)
benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrátenie tovaru    benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 041/20 20 222 (Po-Pi 8:30 - 16:00)
Menu Search
Close
Kategórie

ELUSIA – nákup pre vašu firmuPýtate sa prečo práve u nás?

Ponúkame vám možnosť nakupovania za veľkoobchodné ceny s pripravením kompletného návrhu s výpočtom pre dodanie osvetlenia na základe nadštandardných partnerských vzťahov s dopravou vždy zadarmo a možnosťou vystavenia faktúry od platiteľa DPH na českom aj slovenskom trhu.


Veľkoobchodný predaj svietidiel 

Ponúkame  architektom, developerom a realizačným firmám nákup za veľkoobchodné ceny.
Ste firma zaoberajúca sa interiérovým designom alebo architekt a máte záujem s nami nadviazať spoluprácu? Kontaktujte nás, prosím vždy z vášho firemného e-mailu. Veľkoobchodná spolupráca prebieha prostredníctvom nášho partnerského rozhrania, o ktorom sa dozviete viac na našich webových stránkach, prípadne ak nám napíšete. Sme distribútorom najmä zahraničných značiek ako AZzardo, Nova Luce , Shilo, Zuma Line, Elobra4 concepts. Dokážeme zaručiť vašu spokojnosť akýmkoľvek výberom svietidla prípadne konkrétnej značky ako Artemide, Flos, Kartell, Globo, Lucide, Paulmann, Lodes, Bover, Foscarini a mnoho iných. Žiadna vaša požiadavka pre nás nie je nereálna.


Dodanie vhodných svietidiel priamo do vašich projektov

Hľadáte svetelné riešenie pre váš projekt? Ste na správnej adrese. Náš tím skúsených pracovníkov vám poradí priamo u nás v showroome alebo aj online cez video hovor. Okrem kvalitných produktov ponúkame naše dlhoročné skúsenosti v obore. Radi vám poradíme rozsvietiť váš terajší alebo budúci projekt.


Kompletný návrh osvetlenia s výpočtom podľa vašich preferencií

Nie ste si istí správnym výberom osvetlenia, prípadne počtom svietidiel? Pre dosiahnutie optimálneho osvetlenia priestoru vám vytvoríme návrh na rozmiestnenie svietidiel a výpočet umelého osvetlenia.

 

Radi nadväzujeme nové kontakty a vieme sa dohodnúť na spolupráci

Každá spolupráca je pre nás zaujímavá. Sme otvorení rôznym možnostiam aj vašim návrhom. Budeme radi, ak nás oslovíte alebo poskytnete echo iným firmám, ktoré by mohli byť súčasťou vytvárania partnerskej spolupráce na trhu.


Sme platcami DPH

Ak ste aj vy platca DPH, určite sa váš firemný rozpočet poteší, nakoľko na uhradenú DPH si budete môcť uplatniť odpočet.


V závere si povedzme...

Ako na to?

Najskôr je vhodné nás kontaktovať z vášho firemného e-mailu na adresu showroom@elusia.sk Ozve sa vám jeden z našich kolegov a spoločne si ujasníme podmienky, vaše potreby a priania. Následne sa môžete na našich stránkach elusia.sk zaregistrovať. Ako náš partner môžete získavať zvýhodnené ceny a budete mať prehľad o rôznych akciách, novinkách či veľtrhoch.


V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť. 

Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

váš tím ELUSIA

 Použitý zdroj obrázkov https://pixabay.com/

Zdielať článok
Katarína Špaková
Marketing


Katarína zastrešuje marketingové aktivity, ktorých cieľom je zviditeľnenie a propagácia spoločnosti. Zapĺňa magazín aj poradňu zaujímavými článkami, v ktorých sa dozviete kam aké svietidlo umiestniť a tiež rozvoj novodobej technológie v oblasti osvetlenia. 

Spýtajte sa nás

Ing. Juraj Peťovka
Poradím s výberom aj s technickými otázkami.
041/20 20 222

Štítky

#Nova Luce#Farba svetla#LED #vonkajšie osvetlenie#svetelný zdroj#Svietivosť#AZzardo#stmievanie#žiarovka#LED modul#IP krytie#dekoračné svietidláZobraziť všetky
Showroom Elusia Praha

Showroom
Praha

ELUSIA CZ, s.r.o., 
Sázavská 30
120 00 Praha 2
Česká republika
 
T: +420 210 012 013
 
Showroom Elusia Košice

Poradenstvo a konzultácie 

ELUSIA, s.r.o., 
Vysokoškolákov 10, Žilina
Slovenská republika
T: 041 20 20 222
 
LAMELIO

Kysucká 3, Žilina
T: 02 229 111 38
E: ahoj@lamelio.sk