Po - Pia: 8:30 - 16:00
Kontakt: 0948 757 457   0948 757 457
 

O nás

Prečo nakúpiť u nás - Elusia.sk?

Čoraz viac ľudí využíva on-line nakupovanie, aby ušetrili svoj cenný čas, ktorý môžu venovať sebe alebo svojej rodine. Len ťažko nájdete na slovenskom trhu designové svietidlá za dostupné ceny.

Preto je tu Elusia, internetový obchod, ktorý je tu pre všetkých priaznivcov krásného interiéru, ako aj architektov a developerov. Okrem času, ktorý nákupom u nás ušetríte, Vám ponúkame najmä príjemné prostredie, inšpiráciu a na Vás orientovaný zákaznícky servis. Aby ste sa u nás vždy cítili dobre.


Kto sme

Sme slovenské firma, ktorá pre Vás prevádzkuje internetové obchod www.svetsvetiel.sk a www.elusia.sk .  Naša stránka je tu pre Vás od roku 2009, kedy sme predstavili slovenskému internetu svietidla značky AZzardo. Na základe dopytu sme predaj neskôr rozšírili aj do susedných Čiech, Maďarska, Rakúska a Nemecka. Začiatkom roku 2014 sme otvorili showroom priamo v Prahe. V roku 2015 sme rozšírili ponuku exkluzívnych svietidiel pre slovenských zákazníkov aj o ďalšie značky.

Šetríme vám čas, peniaze a snažíme sa Vás inšpirovať a povzbudiť Vašho tvorivého ducha, lebo každý z nás si rád skrášli svoj domov. Vychutnajte si z pohodlia domova krásu našich svietidiel a ušetrite čas strávený cestou do obchodov so svietidlami, v ktorých maju aj tak stále rovnakú ponuku.

Pre nás je priorita krása nášho osvetlenia a preto sme sa rozhodli od začiatku poskytnúť dopravu v rámci Slovenska zdarma. Takže sa nemusíte obávať o žiadne ďalšie poplatky ani navýšenia ceny.

Náš obchod je otvorený 24 hodín denne, 365 dní v roku


A čo vám zaručuje nákup na Elusia.sk? 

  • bezpečný nákup (potvrdený certifikátom SAEC)
  • spoľahlivý zákaznícky servis - telefonicky 0948 757 457 alebo emailom info@elusia.sk
  • na online chate (vpravo dole)
  • štandardnú 2-ročnú záruku na zakúpený tovar a pomoc pri pozáručnom servise
  • možnosť do 14 dní vrátiť nepoškodeného a nepoužitého tovaru bez udania dôvodu
  • doprava tovaru kuriérom ZDARMA na každú objednávku v rámci celej Slovenskej republiky
  • možnosť výhodného nákupu na splátky cez Quatro

 

 

POMÁHAME


Nikto z nás by nemal zabúdať na pomoc tým, ktorí ju potrebuju a preto je nasša spoločnosť pravidelným prispievateľom dobrého anjela.

-1