benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrátenie tovaru    benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 041/20 20 222 (Po-Pi 8:30 - 16:00)
benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrátenie tovaru    benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 041/20 20 222 (Po-Pi 8:30 - 16:00)
Menu Search
Close
Kategórie

Nova Luce

V preklade nové svetlo je mladá grécka značka, ktorá spĺňa naraz viacero atribútov. Návrhári vo svojej dielni dbajú hlavne na dizajn, spracovanie a pokrytie všetkých potrieb ohľadne osvetlenia interiéru, ale aj domu a jeho okolia. Od moderného LED osvetlenia v minimalistickom štýle cez štylové lustre do vašej obyváčky až po záhrádne lampy rôznych tvarov, to všetko nájdete pod logom tejto značky. Ich know-how otvára nové možnosti spolupráce pre partnerov, architektov či koncových zákazníkov. Spoločnosť ELUSIA zaradila značku Nova Luce do svojho protfólia v roku 2019 a jej snahou je predstaviť ju našim zákazníkom. Spracovanie a použitie kvalitných komponentov ako aj dizajn samotný sa teší čoraz väčšej obľúbenosti tejto značky.

Minimalistický štýl od Nova Luce

Aj v produkcii tejto značky nájdete minimalistický štýl, ktorý definujú prírodné, neutrálne farby. Čierna, tmavšia sivá, hnedá a biela, to sú farby, ktoré sú typické pre minimalistický štýl. Niekomu prídu tieto farby príliš fádne, avšak opak môže byť pravdou. Tieto farby vytvárajú takzvanú hygge atmosféru. Podstatným znakom pre minimalizmus sú čísté línie tvarov a nadčasovosť. Svietidlá v tomto štýle sú zväčša v kombinácii dvoch materiálov, napríklad kov a sklo.

Nesmieme zabudnúť ani na moderný štýl s použitím rôznych materiálov a farieb kovu, ako je zlatá a medená s netradičnými tvarmi, ktoré sú na vrchole rebríčka dizajnu. Moderné svietidlá Nova Luce, sa veľmi rýchlo dostávajú do záujmu zákazníkov a tvoria súčasť funkčného i dekoratívneho osvetlenia v mnohých domácnostiach.Zdielať článok
Katarína Špaková
Marketing


Katarína zastrešuje marketingové aktivity, ktorých cieľom je zviditeľnenie a propagácia spoločnosti. Zapĺňa magazín aj poradňu zaujímavými článkami, v ktorých sa dozviete kam aké svietidlo umiestniť a tiež rozvoj novodobej technológie v oblasti osvetlenia. 

Spýtajte sa nás

Ing. Juraj Peťovka
Poradím s výberom aj s technickými otázkami.
041/20 20 222

Štítky

#Nova Luce#Farba svetla#svetelný zdroj#vonkajšie osvetlenie#LED #AZzardo#Svietivosť#stmievanie#IP krytie#žiarovka#LED modul#senzor pohybuZobraziť všetky
Showroom Elusia Praha

Showroom
Praha

ELUSIA CZ, s.r.o., 
Sázavská 30
120 00 Praha 2
Česká republika
 
T: +420 210 012 013
 
Showroom Elusia Košice

Poradenstvo a konzultácie 
Košice

ELUSIA, s.r.o., 
Tomášikova 35
040 01 Košice
Slovenská republika
 
T: 055 22 89 001