benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrátenie tovaru    benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 041/20 20 222 (Po-Pi 8:30 - 16:00)
benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrátenie tovaru    benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 041/20 20 222 (Po-Pi 8:30 - 16:00)
Menu Search
Close
Kategórie

Prečo nakúpiť práve u nás?


Kedy máte dopravu zdarma? U nás vždy

Ak ste v našom e-shope už v minulosti nakupovali, tak ste si určite všimli, že pri dokončovaní Vašej objednávky sa nevyskytli žiadne ďalšie náklady na dopravu tovaru k Vám. Určite Vás to milo prekvapilo. Naďalej v tom plánujeme zotrvať a nenavyšovať Váš nákup o podobné príplatky. Postaráme sa o to aby to bolo v čo najkratšom čase podľa dostupnosti tovaru a bezpečne prostredníctvom kuriérskej spoločnosti až k Vám domov.

“K výberu osvetlenia domácnosti alebo svietidiel vonkajších priestorov v okolí domu pristupuje väčšina užívateľov s rešpektom - predsa len je to jeden z dôležitých súčastí komfortného bývania. Aj z tohto dôvodu je vám náš tím pripravený byť nápomocný vo všetkých smeroch. Či už potrebujete pripraviť návrh, pomôcť s výberom alebo spracovať výpočet komplexného osvetlenia, on line podporu, dostatočný časový priestor pre vrátenie tovaru alebo pomoc pri riešení reklamácie. Vysvetlíme vám, prečo je výhodné u nás nakúpiť a princíp benefitov pre našich zákazníkov.

"Vaša spokojnosť pri nákupe, je pre nás na prvom mieste a urobíme maximum pre splnenie tohto predpokladu"


Uprednostňujete nákup z domu a potrebujete poradiť s výberom? „Máme riešenie“

Radi nakupujete cez internet alebo je to aktuálne pre vás jediná možnosť? Potrebujete vybrať svetla, dokončiť stavbu alebo rekonštrukciu, navrhnúť osvetlenie vášho domu alebo záhrady? V spolupráci s naším tímom odborníkov to bude hračka. Pomôžu vám rýchlo a efektívne vyriešiť problematiku osvetlenia.

Ponúkame a stále rozvíjame bezplatnú pomoc zákazníkom online. Môžete využiť možnosť online videohovoru priamo s našim pracovníkom. Konkrétny termín takejto formy konzultácie, je nutné si najprv telefonicky dohodnúť a rezervovať. Následne môžete spoločne s niektorým z našich kolegov odborníkov, začať riešiť vašu požiadavku aj napríklad s použitím zdieľanej obrazovky pre plány projektu a podobne.


Pomoc pri výbere svietidiel na našich stránkach vyrieši online chat

Každý z Vás už určite zažil ten nepríjemný pocit s márnym hľadaním konkrétnej veci alebo tak širokou ponukou na eshope, že ste sa postupne stratili a počas vyhľadávania ste možno nakoniec spochybnili svoju pôvodnu predstavu? Práve v tejto situácii Vám vieme pomôcť prostredníctvom nášho online chatu. Presnejšie povedané, nápomocné okienko v pravej dolnej časti našej stránky Vám pomôže s akýmkoľvek problémom. Od skorých ranných až do neskorých večerných hodín Vám na Vaše otázky odpovieme, prípadne v zložitejšom prípade presmerujeme Vás priamo na kompetentnú osobu. Nakupujte, pýtajte sa na čokoľvek, určite Vám poradíme. Našou zásadou je, že neexistuje nesprávna otázka, je len nesprávne ak ostane otázka nezodpovedaná.


Predĺžená doba na vrátenie tovaru zakúpeného prostredníctvom e-shopu, u nás až 30 dní

Objednali ste si u nás tovar cez eshop, prišiel vám domov a zistili ste napríklad, že farebný odtieň vám neladí s interiérom? Nie je dôvod na paniku. Ak dodržíte všetky zásady nakladania s tovarom, ktorý chcete vrátiť a odstúpiť bez udania dôvodu od zmluvy, máte dostatok času, pretože sme predĺžili lehotu pre vrátenie až na 30 dní. Boli ste presvedčení, že je riskantné si objednávať svietidlá cez eshop? Veríme, že vďaka tomu, že vám poskytujeme dostatok času na rozmyslenie, už nebudete mať žiadne obavy z nákupu online.


Prečo nakupovať cez certifikovaný obchod?

Bezpečný nákup Vám prináša záruku a zároveň záväzok od nás o splnení základných pravidiel bezpečného a bezproblémového nákupu stanoveného certifikačnými pravidlami. Čo to v skratke pre Vás znamená? Informácie o našom obchode sú úplne a pravdivé a transparentné, proces objednávok je overený a dôveryhodný, informácie o tovare a službách sú správne, spôsob a podmienky reklamácie sú bezproblémové a kontakt na nás je skutočný. 

Máme certifikát bezpečného nákupuobchodujeme na vzájomnej dôvere.


Ste architekt, developer, realizačná firma alebo interiérové štúdio? Môžete využiť možnosť zvýhodnených podmienok pre nákup v rámci spolupráce

Naša spoločnosť poskytuje výhodné podmienky v províznom systéme. Veľmi výrazne zvýhodňujeme dlhodobú spoluprácu a vytvárame tak priestor pre rozvíjanie vášho podnikania. Kontaktujte nás a budeme hľadať spoločnú cestu.Použitý zdroj obrázkov :https://pixabay.com

Zdielať článok
Katarína Špaková
Marketing


Katarína zastrešuje marketingové aktivity, ktorých cieľom je zviditeľnenie a propagácia spoločnosti. Zapĺňa magazín aj poradňu zaujímavými článkami, v ktorých sa dozviete kam aké svietidlo umiestniť a tiež rozvoj novodobej technológie v oblasti osvetlenia. 

Spýtajte sa nás

Ing. Juraj Peťovka
Poradím s výberom aj s technickými otázkami.
041/20 20 222

Štítky

#Nova Luce#Farba svetla#LED #AZzardo#vonkajšie osvetlenie#Svietivosť#svetelný zdroj#stmievanie#IP krytie#žiarovka#LED modul#dekoračné svietidláZobraziť všetky
Showroom Elusia Praha

Showroom
Praha

ELUSIA CZ, s.r.o., 
Sázavská 30
120 00 Praha 2
Česká republika
 
T: +420 210 012 013
 
Showroom Elusia Košice

Poradenstvo a konzultácie 

ELUSIA, s.r.o., 
Vysokoškolákov 10, Žilina
Slovenská republika
T: 041 20 20 222
 
LAMELIO

Kysucká 3, Žilina
T: 02 229 111 38
E: ahoj@lamelio.sk