benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrátenie tovaru    benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 041/20 20 222 (Po-Pi 8:30 - 16:00)
benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrátenie tovaru    benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 041/20 20 222 (Po-Pi 8:30 - 16:00)
Menu Search
Close
Kategórie

Shilo

Spoločnosť Shilo pôsobí a vyrába interierové osvetlenie vo svojich vlastných dielňach v Poľsku.

Ich nespornou výhodou oproti ostatným výrobcom je možnosť prispôsobenia a úprav niektorých z ich modelov svetiel podľa priania zákazníka. Jednoduchý názov Shilo sa prejavil aj v čistých líniach prevažne technického štýlu, ktorý je obľúbený hlavne v návrhoch architektov.

Trend v osvetlení je premenlivý a vyvíjajúci sa. Shilo zastrešuje značky ako je samotné Shilo - technické osvetlenie, DOHAR - nadčasové minimalisticke svietidlá a AMPLEX - moderne poňatý retro až Art deco štýl. Najnovší DOHAR je koncept z pera dizajnéra Dominika Respondeka a jeho kreatívneho tímu. Kombinuje originálne línie s industriálnymi formami. Ergonomické zmýšľanie s vysokou funkcionalitou premietnuté do osvetlenia DOHAR dodáva priestoru moderný minimalizmus a nový pohľad na osvetlenie. Moderné svietidlá Shilo sú vhodné do moderných interiérov, no dokážu pozdvihnúť aj priestory hotelov, reštaurácií či štýl Vášho domova. Pokiaľ túžite dodať vášmu interiéru punc originality a moderny, svietidlá od Shilo vám s tým pomôžu.

Technický štýl od Shilo

Vyznačuje sa čistými líniami a jednoduchosťou v každom smere. Technické osvetlenie už svojim názvom napovedá o tom, že jeho funkcia je predovšetkým technického prevedenia za účelom splnenia svetelných požiadaviek v danom priestore. Tvarovo, výškovo a parametrovo prispôsobené moderné svietidlá uspokoja nároky aj tých najnáročnejších klientov.


Zdielať článok
Katarína Špaková
Marketing


Katarína zastrešuje marketingové aktivity, ktorých cieľom je zviditeľnenie a propagácia spoločnosti. Zapĺňa magazín aj poradňu zaujímavými článkami, v ktorých sa dozviete kam aké svietidlo umiestniť a tiež rozvoj novodobej technológie v oblasti osvetlenia. 

Spýtajte sa nás

Ing. Juraj Peťovka
Poradím s výberom aj s technickými otázkami.
041/20 20 222

Štítky

#Nova Luce#Farba svetla#vonkajšie osvetlenie#Svietivosť#AZzardo#LED #svetelný zdroj#stmievanie#IP krytie#žiarovka#LED modul#centrálne osvetlenieZobraziť všetky
Showroom Elusia Praha

Showroom
Praha

ELUSIA CZ, s.r.o., 
Sázavská 30
120 00 Praha 2
Česká republika
 
T: +420 210 012 013
 
Showroom Elusia Košice

Poradenstvo a konzultácie 

ELUSIA, s.r.o., 
Vysokoškolákov 10, Žilina
Slovenská republika
T: 041 20 20 222
 
LAMELIO

Kysucká 3, Žilina
T: 02 229 111 38
E: ahoj@lamelio.sk