benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrátenie tovaru    benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 041/20 20 222 (Po-Pi 8:30 - 16:00)
benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrátenie tovaru    benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 041/20 20 222 (Po-Pi 8:30 - 16:00)
Menu Search
Close
Kategórie

Svietidlá s ventilátorom

#Nova Luce#stmievanie#LED #svietidlo s ventilátorom

Predstavujeme vám skvelé riešenie osvetlenia priestoru, ktoré vám zabezpečí dostatok svetla, vnesie moderný dizajn a zároveň vyrieši príjemné prúdenie vzduchu. Najúčinnejšie je, ak stropné svietidlo s ventilátorom umiestnite uprostred miestnosti. Nasvietite priestor rovnomerne a ventilátor rozprúdi vzduch celým priestorom. Miestnosť môžete doplniť pre väčší komfort ďalšími svetlami, napríklad lampami alebo bodovými svietidlami.
Ovládanie svietenia a ventilátora je oddelené. Svietidlo teda môže svietiť nezávisle na funkciu ventilátora a naopak alebo spoločne. Súčasťou niektorých týchto svietidiel je aj diaľkové ovládanie.
Pôvodne boli stropné svietidlá s ventilátorom určené pre použitie klasických žiaroviek. V súčasnosti sú už vo väčšine vybavené integrovanou LED technológiou.

V produktovom katalógu, nájdete dizajnové stropné svietidlá s ventilátorom s LED technológiou v rôznych farebných a materiálových variantách. Dlhá životnosť a nízka spotreba energie poteší predovšetkým vašu peňaženku. Poďme sa teraz pozrieť bližšie na konkrétný svetelný ventilátor Monsoon v drevenom prevedení. Jeho veľkou prednosťou je 5 stupňov rýchlosti ventilátora a možnosť regulácie diaľkovým ovládaním. Nie je pravda, že stropné ventilátory majú svoje využitie iba v lete. Funkcia ventilátora má zabudovaný systém vírenia vzduchu buď nahor alebo nadol. Vďaka tomu, môžete ventilátor použiť na ochladzovanie alebo naopak k stláčeniu teplého vzduchu smerom nadol. Celoročné využitie v elegantnom dizajne vás nepochybne zaujme. Dôkazom kvality materiálov je aj desaťročná záruka, ktorú na tieto produkty poskytujeme.


Zdielať článok
Katarína Špaková
Marketing


Katarína zastrešuje marketingové aktivity, ktorých cieľom je zviditeľnenie a propagácia spoločnosti. Zapĺňa magazín aj poradňu zaujímavými článkami, v ktorých sa dozviete kam aké svietidlo umiestniť a tiež rozvoj novodobej technológie v oblasti osvetlenia. 

Najpredávanejšie svietidlá

Spýtajte sa nás

Ing. Juraj Peťovka
Poradím s výberom aj s technickými otázkami.
041/20 20 222

Štítky

#Nova Luce#Farba svetla#svetelný zdroj#LED #vonkajšie osvetlenie#Svietivosť#AZzardo#stmievanie#IP krytie#žiarovka#LED modul#senzor pohybuZobraziť všetky
Showroom Elusia Praha

Showroom
Praha

ELUSIA CZ, s.r.o., 
Sázavská 30
120 00 Praha 2
Česká republika
 
T: +420 210 012 013
 
Showroom Elusia Košice

Poradenstvo a konzultácie 

ELUSIA, s.r.o., 
Vysokoškolákov 10, Žilina
Slovenská republika
T: 041 20 20 222
 
LAMELIO

Kysucká 3, Žilina
T: 02 229 111 38
E: ahoj@lamelio.sk