Kategórie
Úvod / Záleží nám na Vás

Záleží nám na Vás

30 plus 14

VRATENIEVzhľadom na momentálnu situáciu Vám chceme ísť vo všetkom v ústrety. Ako prvé Vás chceme zbaviť obáv z nákupu u nás, takže ak by ste sa rozhodli tovar z akéhokoľvek dôvodu vrátiť, môžete nám nahlásiť vrátenie tovaru maximálne do 30 dní odo dňa prebratia tovaru. Ďalších 14 dní máte na to, aby ste nám tovar odoslali priamo k nám na uvedenú adresu. Osobné doručenie do showroomov alebo skladu nie je momentálne možné.

Ochrana balenia

NEOTVARAMENemusíte sa obávať! Naši zamestnanci manipulujú s tovarom maximálne bezpečne a s použitím ochranných pomôcok. Balíky neotvárame, takže nie je šanca vniknutia vírusu. Ten sa vo vnútri balenia nedokáže udržiať aktívny. Viac informácií

Podpora

SUPPORTSprávame sa zodpovedne a obmedzili sme osobné kontakty na nevyhnutné minimum. Preto sme dočasne uzatvorili naše oba showroomu v Košiciach aj Prahe. Avšak! Sme Vám k plne dispozícii na telefóne, e-mailoch a taktiež sociálnych sieťach. Viac v kontaktoch.
FACEBOOK
INSTAGRAM

Platba

PAYMENTNa základe situácie, väčšina kuriérskych spoločnosti dočasne zrušila možnosť dobierky hotovosťou. Tým sa predíde zbytočnému kontaktu kuriérov a zníži sa čas potrebný na prebratie tovaru na minimum. S istotou okamžitej platby využite on-line platobnú bránu GoPay  alebo internetový platobný systém PayPal. Prípadne platbu na bankový účet.

My, ako spoločnosť, sme zaviedli špeciálne opatrenia – od práce na diaľku väčšiny z nášho administratívneho tímu, cez zvýšenie bezpečnosti našich zamestnancov v distribučnom centre, až po špeciálne nariadenia týkajúce sa obmedzenia kontaktu s ľuďmi, osobnej hygieny, čistoty priestorov a našich zásielok podľa všetkých odporúčaných postupov.
Pracujeme pre Vás bez obmedzení- prijímame objednávky, pripravujeme Vaše zásielky a doručujeme ich podľa plánu.


Pripravili sme pre Vás súhrn tipov, ako sa chrániť pred šíriacim sa koronavírusom (COVID-19) :
„Je dôležité, aby si ľudia kolektívne uvedomili, že každý sa musí správať zodpovedne a obmedziť sociálne kontakty na nevyhnutné minimum. Ku každému človeku sa správajme tak, ako keby sme o ňom vedeli, že má chrípku a nechceme ju od neho chytiť. V rámci svojich rodín a okolia by sme mali myslieť na tých najviac ohrozených, teda na starých  chronicky chorých ľudí a snažiť sa im pomáhať, napríklad tým, že im nakúpime, aby nemuseli oni. „

Prevencia pred vírusmi :

  1. Umývajte si ruky často a dôkladne po dobu min. 20 sekúnd.
  2. Ak nemáte k dispozícii tečúcu vodu, používajte dezinfekčné gély s min. 70% obsahom alkoholu.
  3. Obmedzte sociálne kontakty, pár minút v blízkosti nakazeného alebo priamy kontakt predstavuje veľké riziko.
  4. Nedotýkajte sa očí, nosu a úst, keď ste mimo domova.
  5. Keď zakašlete, zakývajte si nos a ústa buď vreckovkami, alebo ohnutým lakťom.
  6. Dbajte na čistotu prostredia, najmä povrchov, ktorých sa dotýkate. (ako sú kľučky, vypínače, mobily, klávesnica, stôl a pod. a pravidelne vetrajte)
  7. Posilňujte svoju imunitu voči vírusom, pobytom na slnku, zdravou stravou, pohybom na čerstvom vzduchu a pravidelne dopĺňajte základné vitamíny ako vitamín C a zinok. Posledné informácie hovoria o veľmi pozitívnych účinkoch rybieho oleja a vitamínu D.
  8. Ak je to možné, vyhýbajte sa akýmkoľvek priestorom s väčším množstvom ľudí, ako sú napríklad nákupné centrá, MHD, posilňovne, ihriská a podobne.
  9. Sledujte správy a dodržujte odporúčania Úradu verejného zdravotníctva


Užitočné odkazy :

COVID- 19 Zodovednosť je prvoradá

Ministerstvo zdravotníctva SR

Postup pri vybavovaní ošetrovného a nemocenského pre koronavírus

Koronavírus a pracovné právo- PN a ošetrovnéShowroom Elusia Praha

Showroom
Praha

ELUSIA CZ, s.r.o., 
Sázavská 30
120 00 Praha 2
Česká republika
 
T: +420 777 677 259
 
Showroom Elusia Košice

Showroom
Košice

ELUSIA, s.r.o., 
Hrnčiarska 2/A
040 01 Košice
Slovenská republika
 
T: +421 911 121 221‬