benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrátenie tovaru    benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 041/20 20 222 (Po-Pi 8:30 - 16:00)
benefit-ok  Doprava zdarma     benefit-ok  30 dní na vrátenie tovaru    benefit-ok  Záruka 3 roky
benefit-tel  Eshop: 041/20 20 222 (Po-Pi 8:30 - 16:00)
Menu Search
Close
Kategórie

Zrkadlá ako doplnkový sortiment

#zrkadlá#Gaudia

Vždy hľadáme spôsob, ako vyšperkovať interiér. A hoci sa módne trendy neustále menia, zrkadlo ostáva spoľahlivým interiérovým doplnkom. Okrem toho má ďalšie benefity. Je univerzálne a môžete ho použiť v akejkoľvek miestnosti - od predsiene, kúpeľne až po obývaciu izbuspálňu. Pristane akejkoľvek farebnej schéme a dokáže priestor opticky zväčšiť. 


Holé steny pôsobia prázdno a nudne. No nemusíte na ne vešať len drahé umelecké diela alebo fotografie. Pôsobivú galériu dokážete vytvoriť z kolekcie zrkadiel rôznych veľkostí a tvarov. Zrkadlá môžete zoskupovať podľa rámov a vyberať si také, ktoré zapadajú do štýlu miestnosti.

Zrkadlo v podobe dekoratívneho doplnku môže visieť nad sedačkou, posteľou, na stene pri jedálenskom stole, na schodisku...

Dôležité je, aby vo výhľade na zbierku zrkadiel nič neprekážalo. Do úvahy berte i to, že zrkadlá znásobujú obraz, preto by oproti nim malo byť niečo estetické.

Zrkadlo obrovských rozmerov s nádherne zdobeným rámom je jedinečný solitér. Na jeho umiestnenie je ideálna obývacia izba, predsieň, halaspálňa.


Miestnosť rozjasní, vnesie do nej viac svetla a opticky ju zväčší. Najmä vtedy, ak ho dáte oproti oknu, aby na neho priamo dopadalo svetlo. Nadrozmerné zrkadlo môžete zavesiť, nalepiť alebo oprieť o stenu.


Zdielať článok
Katarína Špaková
Marketing


Katarína zastrešuje marketingové aktivity, ktorých cieľom je zviditeľnenie a propagácia spoločnosti. Zapĺňa magazín aj poradňu zaujímavými článkami, v ktorých sa dozviete kam aké svietidlo umiestniť a tiež rozvoj novodobej technológie v oblasti osvetlenia. 

Spýtajte sa nás

Ing. Juraj Peťovka
Poradím s výberom aj s technickými otázkami.
041/20 20 222

Štítky

#Nova Luce#Farba svetla#svetelný zdroj#vonkajšie osvetlenie#LED #Svietivosť#AZzardo#stmievanie#LED modul#IP krytie#žiarovka#centrálne osvetlenieZobraziť všetky
Showroom Elusia Praha

Showroom
Praha

ELUSIA CZ, s.r.o., 
Sázavská 30
120 00 Praha 2
Česká republika
 
T: +420 210 012 013
 
Showroom Elusia Košice

Poradenstvo a konzultácie 

ELUSIA, s.r.o., 
Vysokoškolákov 10, Žilina
Slovenská republika
T: 041 20 20 222
 
LAMELIO

Kysucká 3, Žilina
T: 02 229 111 38
E: ahoj@lamelio.sk